Spełniam marzenia – koncert Eda Sheerana w Londynie [Film]

ed sheeran koncert

Oj ileż to razy człowiek słyszał o tym, że marzenia „się spełnia”, a nie „się spełniają”, że trzeba dążyć do spełniania marzeń, że spełnianie marzeń jest ważne. Wpiszcie sobie w Google frazę spełniać marzenia, a wyskoczy wam nieskończona lista wpisów i zdjęć. I wiecie co? Postanowiłam dołożyć swoją cegiełke do tej długiej listy i powiedzieć Wam jak to ja spełniam marzenia.

Tydzień temu (no może ciut ponad tydzień) w Londynie swoją trasę koncertowa miał Ed Sheeran. Kto mnie zna ten wie, że chłopaka poprostu uwielbiam, kto nie wiedział to też już wie 😁. Na koncert chciałam się wybrać już w poprzednim roku w Londynie, następnie w Warszawie, ale bilety na koncert znikały szybciej niż świeże bułeczki w Lidlu i ja nigdy nie byłam tą pierwszą w kolejce :/
Tak więc czekałam na następny koncert i szanse na swój wymarzony bilet, ale w wirze Azjatyckiej przygody zupełnie nie sprawdzałam co się teraz dzieje. Był jednak ktoś, kto sprawdzał i pamiętał!

Chcecie znać ciąg dalszy historii?
Zapraszam do obejrzenia filmu 🙂

4 thoughts on “Spełniam marzenia – koncert Eda Sheerana w Londynie [Film]”

  1. Dlatego zamiast słowa marzenia, używam słowa „cel”. Wtedy podświadomie jestem pewniejsza, że mogę to osiągnąć i z czasem planuję, jak to zrobić.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *