Top
  >  LIFESTYLE   >  Spełniam marzenia – koncert Eda Sheerana w Londynie [Film]
ed sheeran koncert

Oj ileż to razy człowiek słyszał o tym, że marzenia „się spełnia”, a nie „się spełniają”, że trzeba dążyć do spełniania marzeń, że spełnianie marzeń jest ważne. Wpiszcie sobie w Google frazę spełniać marzenia, a wyskoczy wam nieskończona lista wpisów i zdjęć. I wiecie co? Postanowiłam dołożyć swoją cegiełke do tej długiej listy i powiedzieć Wam jak to ja spełniam marzenia.

Tydzień temu (no może ciut ponad tydzień) w Londynie swoją trasę koncertowa miał Ed Sheeran. Kto mnie zna ten wie, że chłopaka poprostu uwielbiam, kto nie wiedział to też już wie 😁. Na koncert chciałam się wybrać już w poprzednim roku w Londynie, następnie w Warszawie, ale bilety na koncert znikały szybciej niż świeże bułeczki w Lidlu i ja nigdy nie byłam tą pierwszą w kolejce :/
Tak więc czekałam na następny koncert i szanse na swój wymarzony bilet, ale w wirze Azjatyckiej przygody zupełnie nie sprawdzałam co się teraz dzieje. Był jednak ktoś, kto sprawdzał i pamiętał!

Chcecie znać ciąg dalszy historii?
Zapraszam do obejrzenia filmu :)

Comments:

 • Czerwiec 28, 2018

  Dlatego zamiast słowa marzenia, używam słowa „cel”. Wtedy podświadomie jestem pewniejsza, że mogę to osiągnąć i z czasem planuję, jak to zrobić.

  reply...
 • Czerwiec 29, 2018

  Gratuluję spełnionego marzenia 🙂 Sama też chętnie wybrałabym się na jego koncert – bo jednak słuchanie muzyki na żywo to zupełnie inne doznanie, niż z płyty 🙂

  reply...
 • Czerwiec 29, 2018

  Super, marzenia się nie spełniają – marzenia się właśnie spełnia!

  reply...

post a comment